IN-ECO - Air and Vacuum Components - IN-ECO - pârdođana un serviss, rezerves daďu piegâde. Lineārie gaisa sūkņi Alita / INW gaisa pūtēji un vakuumsūkņi ar sānu kanāluAir and Vacuum Componentswww.in-eco.lv

SABIEDRĪBA IN-ECO

Mēs esam tirdzniecības – izplatīšanas sabiedrība, kas piedāvā pūtēju, vakuumsūkņu, caurplūdes mērītāju un aerācijas elementu piegādes, kā arī notekūdeņu attīrīšanas, vannu un labjūtas (wellness) iekārtu tehnoloģiju sastāvdaļas. Piedāvājam servisu un konsultācijas mūsu klientiem Centrālās un Austrumeiropas reģionā.

Firma IN-ECO, spol. s r.o. tika nodibināta 1996. gadā, un tā ir izplatīšanas sabiedrība, kas piedāvā produktus pati ar savu zīmolu vai arī pārstāv pasaules ražotājus Slovākijas teritorijā, respektīvi, Centrālajā un Austrumeiropā. Pārdotajiem produktiem nodrošinām garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus. Saviem klientiem piedāvājam plašu produktu sortimentu, kas tiek izmantots galvenokārt ūdens saimniecības jomā.
 
Sabiedrība IN-ECO ekskluzīvi pārstāv firmu Alita Industries, Inc. (Centrālajā, Austrumeiropā un Skandināvijā) un firmu La Tecnica-fluidi (Slovākijā un Čehijas Republikā).  Kopš 2006. gada mūsu sabiedrība piedāvā gaisa pūtējus ar sānu kanālu pati ar savu zīmolu „IN-ECO Ring blower”, modeļu sēriju INW un to piederumus. Mūsu produkti ar savu kvalitāti un uzticamību ir ieguvuši daudzus apmierinātus klientus gan Slovākijas, gan Eiropas tirgū.

© 1996 - 2024 IN-ECO. All rights reserved. | E-mail: info@in-eco.lv