IN-ECO - Air and Vacuum Components - IN-ECO - pârdođana un serviss, rezerves daďu piegâde. Lineārie gaisa sūkņi Alita / INW gaisa pūtēji un vakuumsūkņi ar sānu kanāluAir and Vacuum Componentswww.in-eco.lv

SABIEDRĪBA IN-ECO

Mēs esam tirdzniecības un izplatīšanas sabiedrība, kas nodarbojas ar komponentu un tehnoloģiju daļu piegādēm notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, vannas istabām un wellness centriem, tostarp saviem klientiem Centrālās un Austrumeiropas reģionā nodrošinām servisa pakalpojumus un konsultācijas.

Firma IN-ECO, spol. s r.o. tika nodibināta 1996. gadā, un tā ir izplatīšanas sabiedrība, kas piedāvā produktus pati ar savu zīmolu vai arī pārstāv pasaules ražotājus Slovākijas teritorijā, respektīvi, Centrālajā un Austrumeiropā. Pārdotajiem produktiem nodrošinām garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus. Saviem klientiem piedāvājam plašu produktu sortimentu, kas tiek izmantots galvenokārt ūdens saimniecības jomā.
 
Sabiedrība IN-ECO ekskluzīvi pārstāv firmu Alita Industries, Inc. (Centrālajā, Austrumeiropā un Skandināvijā) un firmu La Tecnica-fluidi (Slovākijā un Čehijas Republikā).  Kopš 2006. gada mūsu sabiedrība piedāvā gaisa pūtējus ar sānu kanālu pati ar savu zīmolu „IN-ECO Ring blower”, modeļu sēriju INW un to piederumus. Mūsu produkti ar savu kvalitāti un uzticamību ir ieguvuši daudzus apmierinātus klientus gan Slovākijas, gan Eiropas tirgū.

© 1996 - 2021 IN-ECO. All rights reserved. | E-mail: info@in-eco.lv